THE BEST SIDE OF کارشناسی خودرو

The best Side of کارشناسی خودرو

The best Side of کارشناسی خودرو

Blog Article

از آنجایی که موتورهای ایرانی از لحاظ کارکرد و کیفیت فرق چندانی باهم ندارند، پیشنهاد می‌شود که در صورت امکان به تعمیر موتور بپردازید.

هنگام خرید خودروی کارکرده، بسیار مهم است که بخش‌های مختلف خودرو بررسی شود. در صورتی که اطلاعات و مهارت کافی برای بررسی همه بخش‌های خودرو نداشته باشید، ممکن است سرتان کلاه برود.

آچاره با ارائه سرویس کارشناسی خودرو در محل، این مشکل را حل کرده و شما می‌توانید هر زمان که نیاز به حضور کارشناس برای بررسی تمام و کمال خودروی مدنظرتان داشتید، از این سرویس بهره‌مند شوید.

زیرا در بازار ایران خودرویی که بدون رنگ باشد ارزش بالاتری نسبت به خودروی رنگ شده دارد. هرچند که آسیب دیده باشد!

تست عیب‌یابی: با دستگاه دیاگ، تست دیاگ خودرو در محل انجام شده و کارشناسان سلامت خودرو و عملکرد آن را چک می‌کنند.

کارکیتا تمامی مناطق تحت پوشش در کشور را بصورت آنلاین راه اندازی نموده ودرکوتاهترین زمان کارشناس درخواست های شمارا دریافت ودرمحل حضور مینمایند.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید درباره ما

توصیه ما این است که گول نو بودن ماشین های سواری را نخورید و حتما به بررسی بدنه خودرو و کارشناسی خودرو در محل برای ماشین های نو نیز استفاده کنید. بر اساس نو بودن ماشین بخش هایی از خودرو که ممکن است دچار خرابی باشند، بررسی می شوند.

در نخستین مرحله کارشناسی خودرو دست دوم، ظاهر ماشین مورد بررسی قرار می‌گیرد. موارد زیر به دقت توسط کارشناس خبره سنجیده می‌شوند.

تست تعلیق: وضعیت ترمزگیری ماشین، ترمز دستی، دیسک‌های کارشناسی ماشین عقب و جلوی ماشین، و همچنین وضعیت فرمان در تست تعلیق بررسی می‌شوند.

کارشناسی خودرو دست دوم یکی از مهم‌ترین مواردی است که پیش از خرید یا فروش خودرو کارکرده باید به آن توجه کرد. بررسی مشخصات و عملکرد خودرو توسط کارشناسان ماهر می‌تواند عیب‌های مختلف و پنهانی را شناسایی کرده و فروشنده یا خریدار را از وجود آن‌ها آگاه سازد. در رویه کارشناسی خودرو، همه بخش‌های ماشین، از ظاهر و باطن گرفته تا داخل کابین و مدارک، مورد صحت سنجی قرار می‌گیرند و در نهایت، یک قیمت تخمینی از ارزش واقعی خودرو توسط کارشناسی پیشنهاد می‌شود.

در قیمت گذاری و برآورد قیمت خودرو و ماشین و فی خودرو،کارشناسی رنگ خودرو و تشخیص رنگ خودرو اهمیت بالایی دارد

کارشناسان کارنامه چه آموزش‌هایی می‌بینند و تا چه اندازه در انجام کارشناسی مهارت دارند؟

** هزینه کارشناسی، در صورتی که کار دیگری صورت نگیرد، ۸۰ هزار تومان می‌شود. **

Report this page